21. 11. 2019

Výuka žáků F. Adámka a Dechařinky

Milí rodiče, protože pan učitel Adámek je stále ještě v pracovní neschopnosti, budou hodiny jeho žáků probíhat takto:

- pondělní žáci budou mít od 25.11.2019 výuku podle rozvrhu, hodiny povede paní učitelka Vasilová

- úterním žákům hodiny 26.11.2019 ještě odpadnou, výuka bude obnovena v úterý 3.12.2019, hodiny povede paní učitelka Herianová

- Dechařinka bude zkoušet od 25.11.2019 podle rozvrhu, hodiny povede pan učitel Grandisch

Děkujeme za pochopení. Pokud by Vám něco nebylo jasné, dejte nám prosím vědět (tel.: 733 527 151, Kateřina Košťálová, zástupce ředitele).