Zápis do rozvrhu hudební nauky, umělecké přípravky a přípravné hudební výchovy

Rezervační systém pro školní rok 2023/2024

Rezervační systém pro zapsání do UP, PHV a HN bude spuštěn 4. 9. 2023 v 10:00!

Vážení rodiče žáků UP (umělecké přípravky), PHV (přípravné hudební výchovy) a HN (hudební nauky),

V návaznosti na e-mail a přihlašovací údaje, které jste obdrželi, zveřejňujeme návod na rezervaci Vámi vybíraného času předmětů UP, PHV a HN pro školní rok 2023/24.

Pro rezervaci hodin předmětů UP (umělecké přípravky), PHV (přípravné hudební výchovy) a HN (hudební nauky) je podmínkou přihlášení do elektronické žákovské knížky, viz e-mail, který jste od nás obdrželi, a to i tehdy, pokud el. ŽK nebudete využívat pro komunikaci s učiteli.

Pokud chodí k nám do ZUŠ více Vašich dětí, login do el. ŽK máte pouze jeden a Vy uvidíte ŽK jednotlivých sourozenců po kliknutí na dané jméno (jména vidíte na hlavní stránce, viz obrázek níže):

Preklikavani mezi sourozenci v el. ZK

Jak na samotnou rezervaci hodin UP, PHV a HN?

1. přihlašte se do elektronické žákovské knížky
  2. zobrazí se Vám el. ŽK
  3. najděte oddíl „Rezervace hodin“ - tento oddíl se Vám zobrazí až v čase spuštění rezervačního systému, tedy od 4. 9. 2023 od 10:00!
  4. vyberte si příslušný den s časem
  5. klikněte na „zapsat“ a následně potvrďte „OK“

V případě potřeby změny rozvrhového času předmětu, můžete po přihlášení se do el. ŽK jednoduše změnit tento čas za jiný.

Níže si můžete prohlédnout rozvrhy jednotlivých předmětů.

Rozvrh UP a PHV 23-24

Rozvrh HN 23-24