základní údaje

ZUŠ Hostivař poskytuje komplexní vzdělávání ve všech uměleckých oborech - hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém. Počet žáků se dlouhodobě pohybuje okolo 950 a věnuje se jim více jak čtyřicet odborně kvalifikovaných pedagogů. Škola působí na území Zahradního Města, Hostivaře, Horních Měcholup, Petrovic a je největší vzdělávací institucí na území MČ Praha 15.

• Adresa školy:

Základní umělecká škola Trhanovské náměstí 8/129,
Praha 10 – Hostivař, 102 00

• Číslo účtu:

• Další místa poskytovaného vzdělávání:

ZŠ Dopplerova 351, Praha 10 – Petrovice, 109 00

ZŠ Křimická 314, Praha 10 – Horní Měcholupy, 109 00

• Zřizovatel:

Hlavní město Praha

právní forma zřizovatele: kraj

• Adresa zřizovatele:

MHMP, Mariánské náměstí 2,