27. 5. 2012

Spustili jsme nový web

Vážení návštěvníci nových internetových stránek ZUŠ Hostivař, v současné době se tyto stránky postupně dopracovávají a jednotlivé odkazy budou teprve v následujících týdnech doplňovány tak, aby bylo vše funkční a aktuální pro nadcházející školní rok 2012/13. K pracovnímu spuštění již nyní jsme přistoupili proto, že chceme společně s učiteli, rodiči i žáky konzultovat nastavení struktury nového webu a dosáhnout tak co nejvstřícnější uživatelské podoby a zároveň vám umožnit přístup k důležitým informacím v závěru školního roku. Děkujeme proto za vaše pochopení a trpělivost. Většina odkazů bude na těchto stránkách v následujících týdnech doplňována, včetně bohaté fotografické animace a těšíme se, že v závěru tohoto školního roku již budete moci vidět naše nové webové stránky zcela funkční. S pozdravem Jiří Stárek, ředitel školy.