Schůzka rodičů žáků PHV 18.1.2017 :: ZUŠ Hostivař Praha 10

4. 1. 2017

Schůzka rodičů žáků PHV 18.1.2017

Vážení rodiče,

přejeme vám v novém roce vše nejlepší a zveme vás na schůzku rodičů žáků PHV, která se koná dne

18. 1. 2017 v 18 hodin, v místnosti č. 6 (koncertní sál)

v budově ZUŠ Trhanovské nám. 8,

kde budete informováni o způsobu a rozsahu výuky vašich dětí ve 2. pololetí a kde provedeme důležité rozdělení do jednotlivých nástrojových skupin! Doporučuji společně s dítětem zvážit, jaké studijní zaměření si zvolí (hra na klavír, housle, violoncello, zobcovou flétnu, kytaru, sólový zpěv nebo sborový zpěv).

V případě, že budete potřebovat konzultaci ohledně volby hudebního nástroje, kontaktujte, prosím, svého vyučujícího PHV ještě před konáním schůzky.

Vaše účast je nezbytná proto, aby děti mohly být v 2. pololetí zařazeny do vyučování hudebních nástrojů!