21. 9. 2018

Nové učebnice pro HN

Milí rodiče,

Od letošního roku budeme používat Receptář nápadů pro hudební nauku 1. – 5.roč. (C.Kubiš-R.Drgáčová). Součástí této učebnice je mobilní aplikace, kde si na mobilu, tabletu nebo počítači mohou děti procvičovat učivo, sbírat body, postupovat do vyšších „levelů" apod.. Mobilní aplikace bude aktivní po dobu jednoho roku od nákupu (děti tedy mohou procvičovat i mimo školní rok).

V současné době je funkční aplikace pro 1.-3. roč. Na aplikaci pro 4. a 5. roč. se teprve pracuje, ale děti budou mít možnost využívat aplikace pro nižší ročníky na opakování učiva (během školního roku by se měly aplikace pro starší ročníky dodělat).

Zařídili jsme to tak, že tyto učebnice nemusíte shánět a je možné je zaplatit přes internet (nejen, že nemusíte nikam jezdit, ale ušetříte i poštovné!). Cena sešitu včetně mobilní aplikace je 130,- Kč. Sešit je graficky velmi pěkně a přehledně zpracovaný, což pomůže i vám se v hudební teorii lépe zorientovat (a dětem případně pomoci).

Aby vše dobře proběhlo, stačí jen dodržet tři kroky:

1)      poslat částku 130,-Kč na bankovní účet: 2801332418/2010

2)      vyplnit Variabilní symbol: 10200 (to je PSČ školy)

3)      do zprávy pro příjemce napsat: jméno žáka a ročník

To je velmi důležité! Bez těchto údajů nebudeme vědět, kdo zaplatil a nebude možné aktivovat mobilní aplikaci a sešit vám vydat.

Až dostaneme informaci o platbě, sešit žákům předáme přímo ve škole na v době jejich výuky. Doufám, že vše dobře dopadne a nové učebnice pomohou vašim dětem se v hudební teorii lépe orientovat.