12. 11. 2019

Milá návštěva absolventů z původní školy na Trhanovském náměstí

Dne 8.11.2019 byla naše škola poctěna návštěvou bývalých žáků ZŠ Trhanovské náměstí, kteří v tomto roce slavili 57. výročí od ukončení docházky. Živé vzpomínky na dobové uspořádání školy a dětské historky ze školních lavic byly umocněny faktem, že skupinu bývalých žáků vedla jejich třídní paní učitelka, která v této škole vyučovala již v roce 1937. Moc děkujeme za návštěvu, těšíme se v dalších letech na setkání a přejeme mnoho zdraví.