!!!Upozorňujeme studenty, že výuka pondělní skupiny se v tomto školním roce na přesouvá na středu!!!

Z" /> Akademie - výtvarný obor zimní semestr 2016-17 :: ZUŠ Hostivař Praha 10

22. 9. 2016

Akademie - výtvarný obor zimní semestr 2016-17

Zahajujeme ve druhém týdnu měsíce října, a to v úterý 11.a 18.10., ve středu 12. a 19.10, ve čtvrtek 13.a 20.10., v pátek 14.a 21.10.

V listopadu se sejdeme v úterý 8. a 22.11., ve středu 9. a 23.11., ve čtvrtek 10. a 24.11., a v pátek 11. a 25.11.

V prosinci se sejdeme úterý 6. a 13.12., ve středu 7. a 14.12., ve čtvrtek 8. a 15.12., a v pátek 9. a 16. 12.

V lednu se sejdeme úterý17. a 24.12., ve středu 18. a 25.1., ve čtvrtek 19. a 26.12. a v pátek 20. a 27.1.

Výuka probíhá vždy od 10.00 do 12.15 hodin.