1. 10. 2014

Slavnostní imatrikulace se blíží!!!

Vážené studentky a studenti,

blíží se termín slavnostní imatrikulace dne 8. října 2014 a proto mi dovolte, abych vám předal několik informací.

Imatrikulace se uskuteční v Lichtenštejnském paláci v sále Bohuslava Martinů na Akademii múzických umění, Malostranské náměstí 259/12, Praha 1. Začátek je sice v 19 hod., ale my se sejdeme již v 18 hod. na předání studijních indexů a dalších materiálů (po vstupu do paláce vás správným směrem povedou stojany s označením Akademie).

Po předání indexů se již přemístíte do sálu, kde pro vás budou vyhrazena místa k sezení (v 19 hod. bude zahájen samotný program).

Chápu, že byste byli rádi, aby slavnostní imatrikulaci také shlédli i vaši rodinní příslušníci, ale z kapacitních důvodů to bohužel možné není. Velikost sálu umožňuje, aby se imatrikulace zúčastnili pouze studentky a studenti (případně pozvaní patroni školy apod.). Věřím ale, že si i tak zahájení studia na Akademii umění a kultury Prahy 15 užijete. Je naší snahou, aby slavnostní imatrikulace v prostorách AMU byla pro vás příjemným zážitkem.

Výuka bude zahájena v týdnu od 13. 10. 2014 podle rozvrhu, který bude po imatrikulaci vyvěšen na internetových stránkách.

Těším se na setkání s Vámi! Jiří Stárek, ředitel školy