Vážení, vy, kteří jste byli přiatí na Akademii umění a kultuy Prahy 15, jste v těchto " /> Přijatí studenti na Akademii umění a kultury :: ZUŠ Hostivař Praha 10

3. 9. 2014

Přijatí studenti na Akademii umění a kultury

Vážení, vy, kteří jste byli přiatí na Akademii umění a kultuy Prahy 15, jste v těchto dnech obrželi potvrzení na email o přijetí (na vámi uvedenou adresu). Vy, kteří jste na přihlášce neuvedli emailovou adresu budeme obesílat poštou na uvedenou adresu. Blahopřeji vám a přeji mnoho studijních úspěchů a radosti z umělecké činnosti.

V týdnu od 8. září 2014 Vás budou telefonicky kontaktovat lektoři odborných předmětů s žádostí o odpovědi na několik upřesňujících otázek (z kapacitních důvodů nemůže bohužel vyhovět žádostem o možnost studia ve více oborech a tak si prosím již nyní vyberte, jaké (jedné) umělecké činnosti byste se chtěli věnovat přednostně).

Do pátku 12. září 2014 prosím zašlete na adresu školy (Akademie ZUŠ Hostivař, Trhanovské náměstí 8, Praha 10, PSČ 102 00) nebo na emailovou adresu akademie@zus-hostivar.cz svou portrétovou fotografii (standardní velikost jako na občanský průkaz - 35 × 45 mm) pro účely vlepení do studijního indexu (na zadní stranu fotografie prosím napište své jméno).

Zaznamenejte si prosím, že dne 8. října 2014v 19 hod. proběhne v sále Martinů na Akademii múzických umění, Malostranské náměstí 259/12, Praha 1 slavnostní imatrikulace nových studentů, kde předpokládáme Vaši účast (pozvánka na imatrikulaci Vám bude včas zaslána).

Těším se na setkání s Vámi!

Jiří Stárek, ředitel školy