Vážení příznivci Akademie umění a kultury, k dnešnímu datu je na naši novou školu př" /> Poslední týden pro přihlášení! :: ZUŠ Hostivař Praha 10

16. 6. 2014

Poslední týden pro přihlášení!

Vážení příznivci Akademie umění a kultury, k dnešnímu datu je na naši novou školu přihlášeno již 82 seniorských studentů. Uzavírka přihlášek je již tento týden (v pátek) a tak myslím, že tato necelá stovka zájemců se již výrazně nerozšíří. Můžeme tak v posledním týdnu v měsíci přistoupit ke kompletování studentů k jednotlivým oborům a zjistit, jaké kapacitní možnosti nám škola dává. Milá je i zpráva, že založení školy pro seniory si již všímají i jiní lidé, než samotní senioři. S konkrétní nabídkou podpory nyní přišel majitel Hospůdky Karolína (jen pár kroků od ZUŠ Hostivař)pan Jan Libjak. Rozhodl se, že podpoří studenty tím, že jim nabídne stravování "jako ve vysokoškolské meze":-). Stačí jen předložit Studijní index a student získá slevu na oběd. Studenty to jistě potěší a vyučovací den na Akademii se jim tak ještě více zpříjemní.