V současné době je uzavřeno přihlašování na Akademii a v tomto týdnu bude provedeno kompletování studentů do jednotlivých oborů" /> Možnost přihlášení se ke studiu byla v pátek 20. 6. 2014 ukončena :: ZUŠ Hostivař Praha 10

23. 6. 2014

Možnost přihlášení se ke studiu byla v pátek 20. 6. 2014 ukončena

V současné době je uzavřeno přihlašování na Akademii a v tomto týdnu bude provedeno kompletování studentů do jednotlivých oborů. Počet přihlášených studentů se přiblížil stovce a předpokládáme, že v období letních prázdnin se nám podaří studenty informovat o případném přijetí a o dalším postupu. Milá zpráva je fakt, že založení školy pro seniory si již všímají i jiní lidé, než samotní senioři. S konkrétní nabídkou podpory nyní přišel majitel Hospůdky Karolína pan Jan Libjak. Rozhodl se, že podpoří náš projekt tím, že nabídne studujícím seniorům stravování (jako ve vysokoškolské meze:-), ovšem pouze po předložení Studijního indexu. Sleva na obědy seniory jistě potěší a vyučovací den na Akademii se jim tak zpříjemní (tato hospůdka je jen několik kroků od ZUŠ Hostivař). Po dopoledním vyučování si tak mohou studenti přijít dát něco dobrého k obědu a po předložení svého Studijního indexu získají 20% slevu! V pátek 27. 6. 2014 se v 11 hod. uskuteční  slavnostní odhalení cedule Akademie umění a kultury Prahy 15 na budově ZUŠ Hostivař, Trhanovské náměstí 8 (v 11 hodin). Všichni jste srdečně zváni!